Sepetlarım

Nakliye ve teslimat süreci

Nakliye ve teslimat süreci
Ürünleriniz sipariş sürecinde seçmiş olduğunuz özelliklere göre seçildikten sonra her bir ürün için çalışma süresine göre ürünleri sevk etmeye çalışacağız.

Genellikle size ekspres teslimat için en uygun kargo şirketi seçilir, kötü hava koşulları veya diğer koşullar nedeniyle kargo şirketinden herhangi bir gecikme yaşanmayacağını garanti etmiyoruz ancak talebi takip ediyor ve size ulaşana kadar sevkiyatı takip ediyoruz.

Şarj işlemi hakkında bilmeniz gerekenler:

Genellikle nakliye sorunlarına en hızlı çözüm, siparişin tesliminden sorumlu nakliye şirketi ile doğrudan iletişim kurmaktır.

Siparişinizi zamanında teslim etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya söz veriyoruzKargo firması sipariş sırasında belirttiğiniz adreste sizi bulamazsa ürünleriniz bulunduğunuz bölgedeki kargo şubesine iade edilecektir. Eşyalarınızı 3 gün içinde şubeden almazsanız, ürün OPPA'ya iade edilecektir.Malınızı teslim aldığınızda, hasar veya eksik parça olup olmadığını kontrol etmelisiniz,

Teslimattan kaynaklanan herhangi bir hasar var ise en kısa sürede hasar raporu alıp tarafımıza iletmeniz gerekmektedir.


Araç teslimi yapılmayan şehirden uzak bölgelere ve askeri üsler, askeri konut gibi güvenlik nedeniyle ulaşılamayan alanlara teslimat yapılamaz. Adresiniz için bu durum söz konusu ise ürünlerinizi farklı bir adrese sipariş etmelisiniz. Aksi takdirde oluşabilecek gecikme ve aksaklıklardan siz sorumlu olursunuz.Sipariş İptal Politikası:

Web sitemizde gösterilen ürünlerden sipariş verebilmek için kayıt olmanız ve ürünü seçmeniz gerekli şartnamelerinize uygun olması durumunda siparişin doğrudan uygulamaya geçilmesi için çalışmalar başlayacaktır.

Değerli müşterimiz, gerekli özelliklerde herhangi bir farklılık olması durumunda sizinle e-posta veya cep telefonu numarası ile iletişime geçeceğiz. "Müşteri Hizmetleri"


Her durumda, siparişin web sitesi üzerinden gönderilmesi, paketlemeye başlamak için fiilen bitmiş sayılır ve yalnızca destekle anında iletişime geçilerek iptal edilebilir.

 İade politikasi:
Gönderilen siparişe göre tamamlanan ürünlerin iadesi ve şartları kabul etme imkanı yoktur ancak bu ürünlerle sadece bizim yüzümüzden bir sorun olması durumunda talep ve değerlendirmenize göre ürün değişimi yapılacak ve değişiklik talebinin kabulünde belirtilen süre içerisinde teslim edilecektir.Her durumda, hasarlı veya kullanılmış ürünleri geri alamayız